O nás

       Firma Miriam Pastvová – Fotoexpress sa už 22 rokov venuje výrobe fotografií. Keď sme začínali boli sme priekopníkmi v tejto oblasti na severe Slovenska. Odvtedy sa toho veľa zmenilo, analógovú fotografiu vystriedala digitálna, čo prinieslo zmenu technológií, nás nevynímajúc. Požiadavkám doby sa snažíme vždy prispôsobiť. Momentálne ponúkame našim zákazníkom všetko čo s fotografiou súvisí, počnúc výrobou až po zarámovanie fotky do trendových rámov ( a že ich u nás v predajni nájdete neúrekom…). Fotografie na ktorých sa podpísal čas vyretušujeme a upravíme. Vaše vyvolené negatívy prevedieme do digitálnej podoby. Pokiaľ ešte fotíte na kinofilm nielenže ho ešte máme v ponuke, ale dokážeme ho aj vyvolať, čo už je v dnešnej dobe ojedinelé.
Hlavná činnost smeruje na expresné spracovanie fotografie do hodiny, prípadne v rámci dňa, vrátane fotografovania na doklady a iné práce. Máme skúsenosti s fotením módnej fotografie, niekoľko rokov spolupracujeme s odevnými firmami Móda MAJA a Marlene, pre ktoré pripravujeme fotografické podklady aktuálnych módnych kolekcií do katalógov. K doplnkovým činnostiam patria fotografické práce, farebná a čierno-biela tlač, farebné a čierno-biele kopírovanie, scanovanie dokumentov, väzba prác a skrípt, laminovanie, grafické úpravy fotografií a iné služby.
V našich predajniach nájdete bohatý sortiment fotoalbumov, drevených, kovových, sklenených a iných fotorámikov. Novinky, ktoré sa objavia na trhu nechýbajú ani v našej ponuke. Zaujímavá je aj služba rámovanie výtvarných prác, umeleckých originálov fotografií alebo tlačených dokumentov do Vami vybratých líšt, vrátane paspartovania. V predajniach máme k dispozícii vzorkovník talianskych drevených líšt v jednoduchom aj ozdobnom prevedení. Ponuka je široká a každý si v nej nájde štýl, ktorý svedčí Vášmu interiéru. V tejto oblasti Vám dokážeme poradiť, stačí si priniesť materiál na rámovanie a spoločne nájdeme vhodné a vkusné riešenie.
Firma patrí do siete Nikon partner, je to projekt značky Nikon, ktorý prináša rôzne výhody pre našich zákazníkov (akcie, doplnky k fotoaparátom, novinky, atď.) Ponúkame aj celý sortiment FUJIFILM Instax od fotoaparátov pre okamžitú fotografiu cez papiere a fotoalbumy určené pre tento druh fotenia vrátane akcií, ktoré ponúka táto značka.
Firma disponuje stálym odborným personálom: Gabika Tomaníková – fotografka, Evka Vojtková, Mirka Molíková, dlhými rokmi práce v oblasti fotografie preverený personál, ktorí poskytne zákazníkom profesionálne informácie pri kúpe fotoaparátov, alebo spracovaní fotografií.

Radi Vás uvidíme v našich predajniach.

Najnovšie akcie